Strona główna » Wiktoria z grupą najmłodszych
aktualności karate-dō tsunami

Wiktoria z grupą najmłodszych

Bardzo dobry termin – 1 kwietnia – ale zupełnie beż żartów. Zgrupowanie – Wiosenne Sesshin, które po raz kolejny zostało przygotowane przez instruktorów z Warszawy, pokazało jak można na innym, wyższym poziomie realizować szkolenia dla wszystkich grup wiekowych. Wystarczy się tylko do tego zadania dobrze… przygotować.

Grupa najmłodszych była pod opieką Wiktorii Snop (8 kyū). Wiktoria jest związana z klubem działającym w Ursusie. Od blisko trzech lat uczęszcza na treningi i od blisko 3 miesięcy bierze udział w szkoleniach prowadzonych przez Związek dla przyszłych lub aktualnych instruktorów.

Jak Wiktoria sama zauważyła, zajęcia z dziećmi stanowią nie lada wyzwanie. Chociażby dlatego, że dzieci są bezpośrednie i natychmiast wyczują, że coś jest nie tak. Jednak należy tutaj dodać, że zajęcia przygotowane przez Wiktorię wypadły bardzo dobrze. Co zresztą widać na zdjęciach załączonych do tej informacji…

Wiosenne Sesshin odbyło się 1 kwietnia w Warszawie. Uczestnikami zgrupowania byli ćwiczący: Shitō-ryū, Shōtōkan i Karate-dō Tsunami z Płońska, Torunia i Warszawy.

Zdjęcia wykonał senpai Robert Kwiecień.

Newsletter

Pogoda

Opcje
Lokalizacja

Możesz znaleźć nazwę miasta na www.openweathermap.com.

Jednostki miar
Opcje wyświetlania
sie 20 - nie
Warszawa, PL
16°C pochmurno z przejaśnieniami