Strona główna » Szkolenie z Pierwszej Pomocy oraz spotkanie Yūdansha
aktualności szkolimy

Szkolenie z Pierwszej Pomocy oraz spotkanie Yūdansha

22 stycznia odbyło się pierwsze szkolenie zorganizowane przez Zarząd Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami dla aktualnych i przyszłych instruktorów, trenerów, prowadzących zajęcia z tematu Karate-dō (Shitō-ryū i Tsunami).

Pierwsza część szkolenia została poświęcona tematowi PIERWSZA POMOC. To jeden z głównych tematów uzupełniających całość szkolenia w Związku. Tę część poprowadziła sensei Agnieszka Kozak, która jest licencjonowanym instruktorem Karate-dō Tsunami oraz Pierwszej Pomocy.

Drugą częścią było spotkanie Yūdansha, które poprowadził sensei Andrzej Kozak i sensei Mirosław Pawliński. Sensei Andrzej Kozak zaproponował pełny regulamin związany z działalnością tak ważne organu Związku, jakim jest Yūdansha oraz wszystkie uzupełniające przepisy. Jednym z nich jest regulamin odbywania się egzaminów na stopnie szkoleniowe dan.

W tym szkoleniu brali udział przedstawiciele dōjō z: Warszawy, Płońska i Torunia. Całość szkolenia odbyła się zgodnie z planem na terenie Uczelni Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie, która jednocześnie objęła patronat nad ich przebiegiem.

komentarze 2

kliknij tutaj, aby dodać komentarz
  • Realizacja takiego projektu, jak Związek Sportowy wymaga czasu i pracy. Poza tym pozostaje kwestia finansowania wielu projektów. Generalnie, nie jest to łatwe. Wymaga współdziałania różnych struktur i współpracy wielu osób. Tym bardziej miło, że sensei Andrzej Kozak dołącza do tej grupy i samo Yūdansha od wiosennego Sesshin się trochę rozrośnie… o kilka wspaniałych osób.

Newsletter

Pogoda

Opcje
Lokalizacja

Możesz znaleźć nazwę miasta na www.openweathermap.com.

Jednostki miar
Opcje wyświetlania
sie 23 - śro
Warszawa, PL
15°C bezchmurnie