Strona główna » Sensei Andrzej Kozak 2 dan
aktualności karate-dō shitō-ryū karate-dō tsunami

Sensei Andrzej Kozak 2 dan

Sensei Andrzej Kozak (2 dan) był gościem podczas Wiosennego Sesshin. W trakcie całego szkolenia bardzo dokładnie przyglądał się prowadzonym treningom. A w części swojego szkolenia uczył sensei Zbigniewa Kocińskiego (1 dan) kata ze szkoły Shitō-ryū.

Sensei Andrzej Kozak uczy Karate od ponad 25 lat. Jest pionierem Shitō-ryū w Polsce, który to styl sprowadził do naszego kraju w 1999 roku. Jest szefem polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Genbu-Kai, której przewodzi legendarny ekspert Karate-Do – Shihan Fumio Demura. W Genbu-Kai Polska trenuje ponad 60 karateka.

To był wspaniale spędzony czas – mówi sensei Zbigniew Kociński. – W Karate-dō, które od lat ćwiczymy zawsze staramy się poznawać inne szkoły, podejście do treningu oraz materiał techniczny. Dobrze, że Shitō-ryū jest z nami.

Jeszcze przed wakacjami sensei Andrzej Kozak poprowadzi szkolenia w ramach grupy Yūdansha-kai. To wyjątkowa grupa z najwyższymi stopniami, która została powołana w grudniu 2015 roku, podczas Zimowego Sesshin.

 

Wiosenne Sesshin odbyło się 1 kwietnia w Warszawie. Uczestnikami zgrupowania byli ćwiczący: Shitō-ryū, Shōtōkan i Karate-dō Tsunami z Płońska, Torunia i Warszawy.

Newsletter

Pogoda

Opcje
Lokalizacja

Możesz znaleźć nazwę miasta na www.openweathermap.com.

Jednostki miar
Opcje wyświetlania
sie 23 - śro
Warszawa, PL
15°C bezchmurnie