Strona główna » Pokaz po raz pierwszy
aktualności karate-dō tsunami

Pokaz po raz pierwszy

Pokaz po raz pierwszy zrealizowany przez UKS Karate-dō odbył się … z okazji Dnia Dziecka. 3 czerwca we Włochach podczas trwającego pikniku, gdzie można było zobaczyć wiele ciekawych rzeczy i poznać ciekawych ludzi, odbył się między innymi pokaz Karate, przygotowany przez ćwiczących w UKS Karate-dō w Szkole Podstawowej nr 66.

Całość programu pokazu została przygotowana przez samych ćwiczących. A to jak zawsze jest nie lada wyzwanie. Jak się udało? Można jedynie pogratulować.

Komentarz do pokazu realizował sensei Mirosław Pawliński. Jak zauważył, trening Karate w tej grupie jest  przede wszystkim skierowany do rodzin, które chcą spędzać ze sobą aktywnie czas. A Karate jest jedną z niewielu pasji, która po prostu daje taką możliwość by zadbać o zdrowie i bez względu na wiek rozpocząć ćwiczenie.

Najmłodsi pod kierunkiem gakusei Janka Leszczyńskiego zaprezentowali najprostsze techniki i kombinacje technik. Rodzice zastosowanie prostych technik w samoobronie. Ada i Marta samoobronę z wyższych stopni, zaś sensei Agnieszka i senpai Wojciech kata oraz samoobronę przed atakującym uzbrojonym w nóż.

Na zakończenie sensei Mirosław Pawliński wręczył dyplom udziału w szkoleniu DŌJŌ sensei Konradowi Dobrzyńskiemu, który w krótkich słowach opowiedział o ostatnim egzaminie w Barcelonie.

Czy było fajnie? Cóż … po prostu super! Zapraszamy 10 na piknik rodzinny do SP 66 w Warszawie!

Newsletter

Pogoda

Opcje
Lokalizacja

Możesz znaleźć nazwę miasta na www.openweathermap.com.

Jednostki miar
Opcje wyświetlania
sie 23 - śro
Warszawa, PL
15°C bezchmurnie