Strona główna » Pogoda na pokaz
aktualności karate-dō tsunami

Pogoda na pokaz

Pogoda na pokaz wyjątkowo się udała. Piknik rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 66 w Warszawie był wspaniały. Dużo się działo. Były śpiewy i zabawy, jak zawsze grochówka i straż. Przy okazji dla UKS Karate-dō działającego przy tej szkole była to możliwość zaprezentowania karateka ćwiczących w naszych grupach.

Pokaz przygotowali sami ćwiczący i podobnie, jak tydzień wcześniej najmłodszą grupę poprowadził gakusei Janek Leszczyński 7 kyū. I trzeba przyznać, że zebrali najgorętsze brawa od wszystkich obserwujących. Później już tylko prezentacja zastosowań w samoobronie i na koniec pokaz kata Bassai-dai w wykonaniu senpai Wojtka Modzelewskiego 3 kyū.

Wcześniej i deshi Ada i Aneta zaprezentowały samoobronę, jak ją trenujemy, dokładnie tak samo deshi Paweł i Jerzy, a także Aneta i Maks.

Było super! Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie a Szkole za wsparcie i możliwość prezentacji. Ta współpraca układa się dobrze, jak nigdy dotąd. Nad całością pokazu czuwał senpai Wojciech Modzelewski, a komentarz do pokazu zrealizował sensei Mirosław Pawliński.

Newsletter

Pogoda

Opcje
Lokalizacja

Możesz znaleźć nazwę miasta na www.openweathermap.com.

Jednostki miar
Opcje wyświetlania
sie 23 - śro
Warszawa, PL
15°C bezchmurnie