Strona główna » Karate-do » Karate-dō łączy pokolenia

gora_kdlp-1024x379

W dniach 19-21 grudnia odbyła się kolejna edycja projektu KARATE-DŌ ŁĄCZY POKOLENIA. To zaproszenie mieszkańców Warszawy do udziału w otwartych zajęciach przygotowanych przez instruktorów Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate-dō z Warszawy, działającego w Gimnazjum 113 przy ul. Promienistej 12A (Dzielnica Włochy).

Tym razem instruktorzy zaproponowali udział w otwartych zajęciach w czterech głównych tematach: Karate, Zen, pierwsza pomoc i samoobrona. Tak też zostały przygotowane materiały informacyjne (ogłoszenia i plakaty), które pojawiły się w Dzielnicy Włochy oraz Gimnazjum 113, w którym zajęcia otwarte miały się odbywać. Oprócz tego informacja o zajęciach otwartych pojawiła się także w serwisie internetowym Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami www.federacjakarate.pl oraz stronach portalu społecznościowego www.facebook.com/Shodan.Karate.

Projekt_Termin może nie był dogodny... chociażby dlatego, że zbliżały się Święta Bożego Narodzenia i ostatni weekend przed nimi raczej poświęcony był na zakupy, prezenty i sprzątanie… Nie mniej, ku zaskoczeniu organizatorów na otwarte zajęcia stawiło się ponad 50 osób. Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia poświęcone:

  • Pierwszej pomocy,
  • Karate,
  • Samoobronie.

Wśród uczestników oprócz mieszkańców Warszawy wzięli również członkowie różnych klubów Karate, zainteresowanych tematami i samą organizacją tego typu imprezy. Być może organizatorzy znajdą naśladowców wśród innych klubów. Projekt KARATE-DŌ ŁĄCZY POKOLENIA realizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Karate-dō został współfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy.

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnej edycji KARATE-DŌ ŁĄCZY POKOLENIA, która odbędzie się w przyszłym roku w jednym z Ośrodków Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy.

Pierwsza pomoc

Karate

Samoobrona